loader
day

Juke Box Hero · Foreigner

האל המצרי הקדום נולד ב -25 בדצמבר מבתולה איסיס, בלידתו, כוכב עלה במזרח,
להורוס היו 12 סטודנטים איתם הוא נסע, ביצעו ניסים: למשל, ריפא את החולים וחלף על מים.
הורוס נצלב על הצלב, נקבר במשך שלושה ימים ואז קם לתחייה.

קרישנה בהודו (900 לפני הספירה). נולד את Divaki הבתולה, הגעתו הייתה בסימן כוכב במזרח, הוא עשה נסים עם תלמידיו, לאחר מותו קם לתחייה.
דיוניסוס היוונית (500 לפני הספירה). נולד ב -25 בדצמבר, הוא נסע ולימד אנשים, ויצר למשל נסים כמו הפיכת מים ליין. הוא נקרא מלך המלכים, לאחר מותו דיוניסוס קם לתחייה.
מיתרה האל הפרסי (1200 לפני הספירה). נולד ב -25 בדצמבר, היו לו 12 סטודנטים, הוא עשה ניסים, לאחר מותו נקבר במשך שלושה ימים
קם לתחייה.

ישו הנוצרי נולד גם ב- 25 בדצמבר מרים הבתולה, לידתו סימנה כוכב במזרח, דרכו מצאו אותו שלושה מלכים.
בגיל שלושים הוטבל על ידי יוחנן המטביל. לישו היו 12 תלמידים, הוא עשה ניסים, נצלב על הצלב, נקבר, ושלושה ימים לאחר מכן קם לתחייה

לסיפור הולדתו יש משמעות אסטרולוגית.
הכוכב במזרח הוא סיריוס, הכוכב הבהיר ביותר בחצי הכדור הצפוני, המהווה קו ישר עם שלושה כוכבים בחגורת אוריון. שלושת הכוכבים הללו נקראים "שלושת המלכים" ובליל 24 עד 25 בדצמבר מציין את המקום על פני כדור הארץ בו עולה השמש בבוקר. עבור הקדמונים, התקופה שבין הקיץ לחורף, שהימים הלכו וקטנו בהדרגה, הפכה כהה יותר וקר יותר, סימלה את המוות - היא התרחשה ב- 22 בדצמבר.
מה 22 עד 24, השמש מפסיקה את תנועתה הנראית דרומה במשך שלושה ימים, ועוצרת באזור הכוכב הצלב הדרומי, וב- 25 היא עולה מדרגה אחת לצפון. שנים עשר תלמידיו (השליחים) של המושיע הם שנים-עשר הסימנים של גלגל המזלות המלווים את השמש. אינו סמל לנצרות, אלא דימוי גלגל המזלות.
זו הסיבה שבסמלים המוקדמים נמשך ישו עם ראשו על רקע הצלב, מכיוון שישוע הוא השמש, בן האלוהים, שיבוא שוב בבוקר.
האגדה הנוצרית על פסק הדין האחרון וסוף העולם מוצגת באפוקליפסה, או בהתגלות של ג'ון התיאולוג. סוף העולם, על פי אגדה זו, יבוא לאחר בואו השני של המושיע, אשר יביס את כוחות הרשע ויעשה את הדין האחרון.

המניכאיזם היא דת גנוסטית-דואליסטית עתיקה שפרחה בין המאה הרביעית לשישית ונקראה על שם נביאה-מייסדה, מַני . מניכאיזם כוללת שילוב של השפעות נוצריות, גנוסטיות ודת זרתוסתרא; מעיקריה: דואליזם ופרישות. היא השפיעה על והאלביגנזים. לתקופה מסוימת, מניכאיזם היוותה את המתחרה העיקרית לנצרות בהחלפת הפאגאניזם .
הנביא מַני לימד שבעולם יש מאבק של כוחות אנטגוניסטיים - אור וחושך, טוב ורע; הראשון יולד את נשמת האדם, השני - הגוף. לאחר שכל נשמות הצדיקים עולות למקורן - השמש

המצרים הקדמונים ידעו שכמעט בכל 2150 שנה השמש קמה ביום השוויון הגרמי בסימן גלגל המזלות החדש.
תופעה זו מתרחשת כתוצאה מההתניידות האטית של ציר הסיבוב של כדור הארץ; במחזור זה קבוצות הכוכבים עוברות בכיוון ההפוך בהשוואה למחזור השנתי הרגיל. דרושים 25,736 שנים עד שההחלשות עוברת את כל 12 השלבים - מה שמכונה השנה הגדולה אסטרונומים קדומים ידעו זאת, וכינו כל תקופה של 2150 שנה עידן. משנת 4300 עד 2150 לפני הספירה היה עידן מזל שור; משנת 2150 לפני הספירה עד השנה הראשונה A.D. - עידן מזל טלה, ומהשנה הראשונה עד 2150 ה- A.D. עידן הדגים הנוכחי נמשך.

בסביבות שנת 2150 ניכנס לעידן חדש - עידן הדלי. התנ"ך מתאר באופן סמלי את התנועה דרך שלוש תקופות עד הרביעית: למשל, כאשר משה הופיע בהר סיני עם עשרת הדיברות בברית הישנה, ​​הוא היה נסער מכך שאנשים סוגדים לעגל הזהב; אבל מזל שור הזהב הוא לא אליל או כסף, אלא רק קבוצת הכוכבים של מזל שור. מוזס ייצג עידן חדש של טלה, כך שהיהודים משתמשים בקרני איל בטקסים. ישוע מכריז על בוא העידן הבא - עידן מזל דגים, וסמל מזל דגים נמצא בשפע בברית החדשה: ישו האכיל 5000 איש לחם ושני דגים; , הוא פגש שני דייגים שהלכו בעקבותיו


D.L
מבצע:
Foreigner
נוסטלגית
נוסטלגית
play
רוק
play
24
plus המוזיקה שלי
24 צפיות
+ עוד
D.L
0 תגובות